15m 12 core MPO Fiber Patch Kabelis OM3 UPC megztinis Moteriška moterims 24 Šerdys Patch Cord multimode Magistralinis Kabelis,A Tipas B Tipas C Tipo

Nauja prekė

Yra sandėlyje

1000 Prekės

€43.33

12 branduolių MPO Fiber Patch Kabelis OM3 UPC megztinis Moteriška moterims 24 Šerdys Patch Cord multimode Magistralinis Kabelis,A Tipas B Tipas C Tipo

MTP magistralinis kabelis, ekonomiškai efektyvi alternatyva daug laiko lauke nutraukimo, yra skirta didelio tankio pluošto taisomi pagal duomenų centrus, kuriuose reikia erdvės taupymo ir sumažinti kabelių valdymo bėdų.Su MUMIS Conec MTP jungtys ir Clearcurve pluošto, jame yra optimizuotas 10/40/100G didelio tankio duomenų centro programų.

Atkreipkite dėmesį: JAV Conec MTP jungtys yra visiškai suderinamas su MPO standartus, pasiekti aukštesnį veiklos lygį, palyginti su bendrosios MPO jungčių.

0.35 dB Ultra Low IL+ JAV Conec Jungtis

JAV Conec MTP jungtis savybės pramonės aukščiausio tikslumo termoplastinė rėmelis, skirtas 0.35 dB Max.IL

7,5 mm Minimalus Lenkimo Spindulys

Su BIF, mūsų kabelis yra skirtas pagerinti lenkimo našumą, sumažino-spindulys programų, tokių kaip gyvenamųjų namų ar biuro aplinkoje, kuri turi mažiau lenkimo jautrumas.

Specifikacija Jungtis A MPO Moterų (pinless) Jungtis B LC UPC) Duplex Fiber Mode OM3 50/125 µm, Bangos ilgis 850/1300 40 nm/100G Ethernet Atstumas 100 m, 850 nm 10G Ethernet Atstumas 300 m esant 850 nm Stiklo Pluošto Corning ClearCurve® RoHS Reikalavimuose Būklė Atitinka MPO Jungtis IL 0.35 dB Max. (0.15 dB Typ.) LC Jungtis IL ≤ 0.2 dB MPO Jungtis LR ≥ 20 dB LC Jungtis LR ≥ 20 dB Slopinimas ne 850 nm ≤ 2,3 dB/km Slopinimas ne 1300 nm ≤ 0.6 dB/km Kabelių Striukė LSZH Pluošto Skaičius 8 Pluošto Striukė OT 3.0 mm Ventiliatorius-Out Skersmuo 2.0 mm Montavimo Tempimo Apkrova 100 N ilgalaikio Tempimo Apkrova 50 N darbinė Temperatūra -10°C iki 70°C Sandėliavimo Temperatūra nuo -40°C iki 85°C

Produkto Renginiai

Pluošto Poliškumas Rekomendacijos

Meistras pluošto poliškumas žinių manaage ir optimizuoti savo tinklą ir ryšys.Prašome atkreipti dėmesį, kad jūs galite kreiptis į dataseet MTP/MPO pluošto kabelio poliariškumo jei turite kokių nors interesų arba klausimas

QC Kontrolės Prietaisai

Mes yra skirta teikti vartotojams su neįvykdyti, standartus atitinkančių produktų ir paslaugų

Sertifikatas

Pakuotė

Žymos: telefonas cisco, gbics cisco, maršrutizatorius cisco, vpn cisco, striukė cisco, k9 cisco, cisco medienos, cisco cloud, cisco vyras, "cisco" interneto kameros
Slopinimas, ne 1300nm Ne daugiau kaip 0,6 dB/km
Elemento Ilgio 15m
Jungtis B MPO Moterų (pinless)
Pluošto Režimas OM3 50/125um
Dydis 2.0mm
Jungtis A MPO Moterų (pinless)
Suderinamas Dell
Jungties Tipas MPO/UPC
Grįžti nuostolių Ne mažiau kaip 20dB
Skaidulų Tipas Multimode
Slopinimas, ne 850nm Ne daugiau kaip 2,3 dB/km
Įterpties Nuostoliai 0.35 dB Max (0.15 dB Typ)
Bangos ilgis 850/1300nm
Prekės Pavadinimas Uv spinduliuotė
Modelio Numeris om3

Parašyti atsiliepimą

15m 12 core MPO Fiber Patch Kabelis OM3 UPC megztinis Moteriška moterims 24 Šerdys Patch Cord multimode Magistralinis Kabelis,A Tipas B Tipas C Tipo

15m 12 core MPO Fiber Patch Kabelis OM3 UPC megztinis Moteriška moterims 24 Šerdys Patch Cord multimode Magistralinis Kabelis,A Tipas B Tipas C Tipo

0 Atsiliepimai
€148.24

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD.Mes turime visų rūšių optinio pluošto produktai.Susisiekite su mumis jei jums nepavyko rasti produktus internete, ką norite. Mes garantuojame, kad mes teikiame jums kvalifikuotas produktus ir geriausias paslaugas.Visi mūsų produktai garantija 1 metai.Mes užtikrinti, kad laivas produktų greitas ir saugus būdas jums.Jei turite kokių nors klausimų ar problemų dėl produktų,

0 Atsiliepimai
€11.50

Nemokamas pristatymas LC Vienu paspaudimu valymo įrankis 1,25 mm Universali Jungtis Optinio Pluošto Valymo Pen Optinio pluošto Švaresnis Parkeris yra skirta specialiai gerai dirbti su moterų jungtys, ši priemonė valo rėmelis mažesniuose pašalinti dulkių, tepalų ir kitų nešvarumų be nicking arba braižymo pabaigos veidą.Spustelėkite vieną 2,5 mm SC ST FC ir 1,25 mm LC MU Jungtis Optinio Pluošto Švaresnis

0 Atsiliepimai
€16.67

Sveiki Siurprizas--> Spausk Follow Me gauti dar daugiau 1% nuolaida :D Patinka o _O SKELBIMAS: 1.Pirkėjas yra atsakingas už muitų ir vietos importo mokesčius ir pan.Kaina čia ne apima paskirties mokestį, pirkėjo pusėje. 2.Svarbu!!!Gerbiami Brazilija klientas, prašome palikti savo CPF ar CNPJ skaičius po užsakymo pateikimo. 3.Šalyse kaip Brazilija, Meksika: E-pakelio ir Kinija Paštu

0 Atsiliepimai
€212.78

20pcs nauja HUA WEI EG8010h GPON onu ont Ftth Pluošto 1GE pat, kaip HG8310M HG8010H pat, Ne Lauke, ir Maitinimo Kištuko nemokamas pristatymas Specifikacija: Modelis Konfigūracija Matmenys/vnt LAN Telefonas Wifi Sąsaja Firmware EG8010H 1GE Nr. Nr. PK UPC PK APC Lietuvių 120*100*30 mm /0,2

Panašūs produktai