LC į PK UPC Dvipusis OM2 2.0 mm PVC Fiber Patch Cable, 3m

Nauja prekė

Yra sandėlyje

1000 Prekės

€5.75

€6.12

Aukštos Kokybės ir Ekonomiškai efektyvių 50/125µm OM2 Multimode Lenkimo Nejautrus Optinio Pluošto Kabelis

50/125µm OM2 multimode lenkimo nejautrus optinio pluošto kabelis yra mažiau slopinimas, kai sulenkta arba susukti, palyginti su tradiciniais optinio pluošto kabeliai ir tai bus įrengimą ir priežiūrą optinio pluošto kabeliai efektyviau.Jis gali taip pat sutaupyti daugiau vietos savo didelio tankio kabelius, duomenų centrų, įmonių tinklai, telekomunikacijų kambarys, serverių ūkiams, debesys saugojimo tinklus, bet ir vietos pluošto pleistras kabeliai reikalingi.

Tai 50/125 OM2 multimode optinio pluošto kabelis idealiai tinka prisijungimas 1000BASE-SX, SFP siųstuvai-imtuvai ir pan.už gigabit Ethernet ir skaidulų kanalo programos.Smart & Patikimas - Bendable Optinio Pluošto

Pramonės standartas, duplex fiber jungtis atitinka EIA/TIA 604-2 su keramikos rėmelis, skirtas didelės spartos kabelių tinklai.Lenkimo Nejautrus Pluošto

BIF Kabelis gali būti susegti ir išlenktas aplink kampus neprarandant efektyvumo. 7,5 mm Minimalus Lenkimo Spindulys

Lenkimo našumas kanalų panaudojimas, įgalinantis mažesnes talpyklas.Cirkonio Keramikos Rėmelis

Optimalus IL ir LR užtikrinti stabilų signalo perdavimas, apsauga tinklo saugumą.Lenkimo Nejautrus Optinio Pluošto Kabelio Konstrukcija

Unikalus lūžio įduba su mažu lūžio rodiklis stiklo sluoksnis BIF, kuris sumažina šviesos dispersija nuo sukimo ir lenkimo, užtikrinti duomenų perdavimo tinklu stabiliai ir greitai.Aukštos Kokybės Optinio Pluošto Kabelis Garantija

Išsamią veikimo bandymai užtikrina, kad kabelis darbą saugesnį ir duomenų perdavimas labiau patikimas ir stabilus jūsų tinkle.

Specifikacija:

Jungties tipas:SC LC

Kabelio ilgis: 3/5/10/15 matuoklis

Skaidulų tipas: Multimode

Kabelio spalva:Geltona

Įterpties Nuostoliai:

Veiklos Bangos ilgis:1310nm-1550nm

Kabelio skersmuo:3mm

Minimalus lenkimo spindulys:3.8 cm

Kištukas: keramikos rėmelis

Medžiaga:PVC

Įterpimo ir šalinimo laikas: >1000 kartų

Darbinė temperatūra: -40°C~85°C

Tempiamasis stipris: ≥200N

Vibracija :

Striukė: OFNR (Stove-Nominali)

Savybės:

Mažas (insertion loss ir atgal atspindžio nuostolių

Geras pakartojamumas

Geras pakeičiamumą

Geras Patvarumas

Interpoliacija spektaklis yra geras

Aukštos temperatūros stabilumas

Imuninės sistemos Elektros Trikdžių

100% Optiškai Patikrinta ir Išbandyta Įterpties Nuostoliai

Naudojimas:

Optinis LAN

Optinio ryšio sistemų

Bandymo įranga

Pluošto kabelinę televiziją

Pluošto Tinklo Diegimą

Fast Ethernet

Fibre Channel

Infiniband

ATM

Gigabit Ethernet

Kiti Duomenys, Programos, Kurioms Reikalingas Didelis Perdavimo Greitis

Žymos: apc sc, ftth, jungtis ftth, conector ftth, apc jungtis, jungtis sc, pk upc, jungtis upc, UPC, conector sc
Jungties Tipas Hibridas
Modelio Numeris SC-LC
Skaidulų Tipas Multimode
Prekės Pavadinimas Fanakm

Parašyti atsiliepimą

LC į PK UPC Dvipusis OM2 2.0 mm PVC Fiber Patch Cable, 3m

LC į PK UPC Dvipusis OM2 2.0 mm PVC Fiber Patch Cable, 3m

0 Atsiliepimai
€816.64

Originalus Huawei 10G EPON valdybos XEHD H901XEHD naudoti MA5800 OLT Kaina tik jūsų nuoroda.Prašome susisiekti su mumis dėl daugiau informacijos prieš jums mokėti,ačiū .

0 Atsiliepimai
€820.81

Pigūs 10 mw VFL Aptikimo Optinio Pluošto SM OTDR Testeris QX50-S Sibglemode 32/30dB 1310nm/1550nm Built-in Vaizdo Gedimų Lokatorius * Laivų 24 Valandų per Fedex express * * Ateina su FC+PK+LC Adapteriai * * Anglų + Ispanų Kalbas * * Tyrimo Rezultatų Analizė softeware * Trumpai Savybės QX50-S OTDR: Taikoma pluošto Tinklai su PLC Skaldymo Bangos ilgis: 1310/1550nm

0 Atsiliepimai
€11.50

Nemokamas pristatymas LC Vienu paspaudimu valymo įrankis 1,25 mm Universali Jungtis Optinio Pluošto Valymo Pen Optinio pluošto Švaresnis Parkeris yra skirta specialiai gerai dirbti su moterų jungtys, ši priemonė valo rėmelis mažesniuose pašalinti dulkių, tepalų ir kitų nešvarumų be nicking arba braižymo pabaigos veidą.Spustelėkite vieną 2,5 mm SC ST FC ir 1,25 mm LC MU Jungtis Optinio Pluošto Švaresnis

Panašūs produktai