FTTH Optinės Galios Matuoklis OPM Optinio Pluošto Kabelių Testeris -70dBm~+10dBm FC/SC/ST Jungtis

Nauja prekė

Yra sandėlyje

1000 Prekės

€18.12

€24.17

Šio tipo Rankinės optinės galios matuoklis yra kompaktiškas ir lengvas naudoti optinio tinklo įranga optinio pluošto tinklų, kuris gali būti naudojamas absoliutus optinės galios matavimus, taip pat santykinių nuostolių matavimus optinių skaidulų.

Šis optinis galios matuoklis yra lengvųjų ir lengva naudoti OPM, jos galios matavimo diapazonas -70~+10dBm , standartinės bangos ilgis yra 850/980/1300/1310/1490/1550/1625/1650nm , kad OPM turi Auto-OFF ir LCD šviesos funkcija, energijos tiekimo ir šio optinio tinklo įranga yra 3pcs AA šarminės baterijos, tačiau saugos siuntą, baterija nebus įtrauktas į paketą.

Pastaba: Pagal Brazilijos Vietos Muitinės kodeksas, Bet prekių, Sklypai, EMS, Express.Jūs Turite mokėti Mokestį 15 BRL/ Už Bilietus, Kol gausite.

Savybės:

Palaiko 8 bangos Bandymai

Automatinio išjungimo funkcija

su Apšvietimu

savarankiškai kalibravimo

48 valandų super ilgas budėjimo laikas

paprasta sąsaja

paramos sc/fc sąsaja

Techniniai duomenys:

Modelis

Optinės Galios Matuoklis

Bangos ilgis(nm)

(800nm, kad 1700nm )

Detektorius

InGaAs

Matavimo Diapazonas dBm)

-70~+10 arba -50~+26

Neapibrėžtumas

±5%

Kalibruotas Bangos ilgis(nm)

850,980,1300,1310,1490,1550,1625,1650

Rezoliucija(dB)

Linijinis 0,1% arba netiesinės 0.01 dBm

Optinė Jungtis

FC/SC/ST

Maitinimo Šaltinis

Šarminės Baterijos(3pcs AA 1,5 V baterijos)

Baterijos Veikimo Laikas

48 valandų

Darbinė Temperatūra(°C)

-10 ~ +60 °C

Sandėliavimo Temperatūra(°C)

-30 ~ +70 °C

Matmuo(mm)

186x100x50

Svoris

240g

Pastaba: Baterijos nėra įtrauktos, kai laivybos saugos tikslas, maloniai prašome pažymėti, ačiū.

Žymos: esc250d, regos testeris, pluošto patchcord, ftth splitter, elektros kabelių testeris, optinio pluošto splitter, peržiūrėti optinis kabelis, regos balta, pluošto matuoklis, optinio pluošto testeris
Jungties Tipas SC/UPC
Modelio Numeris FTTH Optinės Galios Matuoklis
Prekės Pavadinimas AUA
Kilmės KN(Kilmės)
Sertifikavimo CE
Dydis 33x32x21
Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Elemento Ilgio 1m

Parašyti atsiliepimą

FTTH Optinės Galios Matuoklis OPM Optinio Pluošto Kabelių Testeris -70dBm~+10dBm FC/SC/ST Jungtis

FTTH Optinės Galios Matuoklis OPM Optinio Pluošto Kabelių Testeris -70dBm~+10dBm FC/SC/ST Jungtis

0 Atsiliepimai
€820.81

Pigūs 10 mw VFL Aptikimo Optinio Pluošto SM OTDR Testeris QX50-S Sibglemode 32/30dB 1310nm/1550nm Built-in Vaizdo Gedimų Lokatorius * Laivų 24 Valandų per Fedex express * * Ateina su FC+PK+LC Adapteriai * * Anglų + Ispanų Kalbas * * Tyrimo Rezultatų Analizė softeware * Trumpai Savybės QX50-S OTDR: Taikoma pluošto Tinklai su PLC Skaldymo Bangos ilgis: 1310/1550nm

0 Atsiliepimai
€11.50

Nemokamas pristatymas LC Vienu paspaudimu valymo įrankis 1,25 mm Universali Jungtis Optinio Pluošto Valymo Pen Optinio pluošto Švaresnis Parkeris yra skirta specialiai gerai dirbti su moterų jungtys, ši priemonė valo rėmelis mažesniuose pašalinti dulkių, tepalų ir kitų nešvarumų be nicking arba braižymo pabaigos veidą.Spustelėkite vieną 2,5 mm SC ST FC ir 1,25 mm LC MU Jungtis Optinio Pluošto Švaresnis

0 Atsiliepimai
€16.67

Sveiki Siurprizas--> Spausk Follow Me gauti dar daugiau 1% nuolaida :D Patinka o _O SKELBIMAS: 1.Pirkėjas yra atsakingas už muitų ir vietos importo mokesčius ir pan.Kaina čia ne apima paskirties mokestį, pirkėjo pusėje. 2.Svarbu!!!Gerbiami Brazilija klientas, prašome palikti savo CPF ar CNPJ skaičius po užsakymo pateikimo. 3.Šalyse kaip Brazilija, Meksika: E-pakelio ir Kinija Paštu

Panašūs produktai